O firmie

Jesteśmy LIVLO. 

Nasza nazwa powstała z idei LIVE LONG, która oznacza długie życie, jakie dajemy naszym meblom.  

 

Łączymy wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli z miłością do ponadczasowego designu. Chcemy, by nasze meble skrzyniowe cieszyły wyjątkową trwałością i mogły być przekazywane z pokolenia na pokolenie. 

 

Przyjaźń na lata + solidny design

 

LIVLO powstało z inicjatywy trójki przyjaciół: Wojtka, Damiana i Kuby. Prawie dwadzieścia lat temu spotkaliśmy się w liceum, gdzie połączyła nas przyjaźń i miłość do przemyślanego designu. 

 

Od początku marzyliśmy o tworzeniu mebli, które wytrzymają próbę czasu. Chcieliśmy realizować projekty w skandynawskim stylu, które tak, jak solidne perełki designu z lat 60., będą cieszyły kilka pokoleń użytkowników. Naszą wiedzę i doświadczenie zdobywaliśmy od mistrzów pracujących w skandynawskich manufakturach. 

Dzisiaj nasze marzenia spełniają się w formie minimalistycznych mebli skrzyniowych LIVLO. Łączymy cenne doświadczenie w produkcji mebli z szacunkiem do tradycyjnego rzemiosła i projektowaniem w skandynawskim stylu. Najnowocześniejszy park maszynowy, którym dysponujemy, pozwala nam uzyskać najwyższą jakość, a także w szczególny sposób dbać o każdy najmniejszy detal.

 

Jesteśmy dumni, że nasze autorskie projekty właśnie rozpoczynają swoją wieloletnią przygodę w Waszych domach. Niech żyje design. Niech żyją trwałe, piękne i funkcjonalne meble.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl